O nás 2018-12-11T00:17:06+00:00

O Thereske

„Atraktívna žena, ktorá nosí šperky Thereska je prirodzene sebavedomá a inteligentná, má pozitívny prístup k životu a je súčasne nesmierne nežná a zmyselná.“

Šperky

Exkluzívne šperky značky Thereska predstavujú mimoriadnu kolekciu Luxusnej bižutérie, Striebra (SILVER 925/1000) a Zlata (GOLD 750/1000). Výhradne pre privátnych klientov Thereska  ponúka individuálnu kolekciu Briliantových šperkov z rady Thereska DIAMONDS.

V kolekcii šperkov značky Thereska sa nachádzajú náušnice, náramky na ruku, náhrdelníky a prívesky na krk, pričom väčšina šperkov je doplnená o žiarivé zirkóny, Swarovského kryštáľ a pravé perly (sladkovodné i morské). Unikátom v našej kolekcii sú tmavo čierno-zelené Tahitské morské perly pochádzajúce z oblasti Francúzskej Polynézie a veľmi vzácne zlaté morské perly z oblasti Južného Pacifiku.

Výber je však limitovaný, pretože, povedzme si na rovinu, len ťažko vybrať najlepší šperk z gigantickej ponuky tisícky produktov.

Kvalita

Značka Thereska si dáva záležať na mimoriadnej kvalite svojich šperkov. Týmto spôsobom sa snažíme vytvárať hodnoty vo vysokom štandarde pre našich klientov, ktorí majú mimoriadny cit pre štýl, luxus a jedinečnosť. 

Fashion trend

Buďte s nami na eventoch, módnych prehliadkach a súťažiach krásy, ktorých sme partnerom. Sledujte nás na sociálnych sieťach. A navštívte nás v niektorom z našich exkluzívnych showroomov v historickom centre Prahy alebo v Starom meste v Bratislave.

S láskou, Vaša Thereska